Вила Ирини

УЛТРА СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 06.07 - 16.07

1/2 студио – 17.300 МКД

1/3 студио – 13.220 МКД

**ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ**

Вила Ирини се наоѓа во мирен дел на Сивота во прекрасно уреден двор, на 200 м од
пристаништето и 5-7 мин од најубавите плажи во овој регион. Се наоѓа во рамниот дел на Сивота.

Тип на сместување:
– Двокреветно студио за две или три лица, Секое студио има комплетно опремена кујна и
бања (туш/тоалет), клима вклучена во цената.
– Апартмани за најмногу 3 лица или 2 возрасни и две деца.Во трокреветни апартмани,третиот
кревет е тросед погоден за возрасен.

Апартманот има комплетно опремена кујна и бања(туш/тоалет), клима која е вклулчена во цената.

Галерија

Контактирај нé