VILA GIOTA (JOTA)

Vila Giota (Jota) -се наоѓа во централниот дел на местото на окулу 300 метри од траектот во близина на хотелот Sunrise. Од најблиската плажа е одалечено окулу 200 метри

Од:
02/06/2024
До:
20/09/2024

Vila Giota (Jota) –се наоѓа во централниот дел на местото на окулу 300 метри од траектот во близина на хотелот Sunrise. Од најблиската плажа е одалечено окулу 200 метри .
Vilu Giota
се одликува со добра локација,мирна улица,убав поглед како и типски уредени соби,со што во вилата ќе ве дочекаат различни нијанси на плава,црвена,зелена,тиркизна,портокалова и други бои во собите..
Во близина на оваа вила се наоѓа пекара Aleksandros и главна пешачка зона каде навечер се затвара сообраќајот со што им е на располагање на гостите за вечерни прошерки покрај обала и пристаништето со бродчиња. Исто така во близина е и детски парк со клацкалки и љуљашки како и луна парк

Вила Giota од сместувачки капацитет поседува стидија за 2,3,4 воздрасни лица како и апартман со капациет за 4 воздрасни лица и 1 дете до 8,99.Во студијатана вилата  Giota на располагање ви е комплетно опремена кујна со фрижидер ,TWC (сапун,тоалетна хартија,фен), TV, клима(без доплата), wi-fi (без доплата), пешкири, француски или два одвоени лежаи во двокреветните ,како и еден единечен лежаи дополнително во трокрветните студија..
Четирикреветно студио кои се наоѓаат на првиот спрат во својот состав имаат 4 одвоени редовни лежаи  како и два помошни лежаи на извлекување со што максималниот капацитет му е 4 возрасни и 2 деца до 8.99 godina. Другите два четирикреветни студија се наоѓаат во приземниот влез на вилата,а влезот им е од улица.На овие две студија максималниот капацитет им е до 4 pax.
Apartman
вила Giota поседува две дневни во кои е кујна и фрижидер каде е сместен француски лежаи  со помошен лежаи на извекување лежај во склоп на француски лежаи,TWC (сапун,тоалетна хартија,фен), TV, клима (без доплата), wi fi (без доплата), пешкири,како и спална соба во која има два одвоени лежаи).

Секое студио или апартман се одликува со пространи тараси со гарнитури за седење.
Посебно е интересно четирикреветното студио на првиот спрат од вилата  Giota кое има излез во дворот кое се наоѓа позади вилата во кое има скара и голема гарнитура за седење.
Чистење на собите е секој ден.

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 10 НОЌЕВАЊА

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ02.06.12.06.22.06.02.07.12.07.22.07.01.08.11.08.21.08.31.08.10.09.20.09.
Соба 1/219.50025.000 30.00035.50042.00045.00045.00045.00039.00032.00024.00017.500
Студио 1/430.50039.00045.50051.00058.00061.50061.50061.50054.50045.00037.00026.000
AПП 1/432.50041.00048.00054.50061.00064.00064.00064.00058.00048.00039.00028.000

Контактирај нé