VILA MARIOS

Се наоѓа во самиот центар на местото на 50 метри од траектот,во главната пешачка улица.Од најблискатаплажа е одалечена окулу 200 метри

Од:
02/06/2024
До:
20/09/2024

Се наоѓа во самиот центар на местото на 50 метри од траектот,во главната пешачка улица.Од најблискатаплажа е одалечена окулу 200 метри

Ова е куќа по се се издвојува од останатите.
Апартманите се изградени 2016 година и позади себе има многу задоволни клиенти.
Во близина на вилата Marios се наоѓа најпознатата слаткара на островот Mr Sugar која мора да ја посетите во текот на престојот ,а на сите наши туристи вообичаено им станува неизбежно место за вечерни излегувања.
Во близина се и пекарата Aleksandros,пицеријата Avli,ресторанот Kilimataria,детски парк,луна парк,аптека и многу други кафичи,барови,продавници и продавници за сувенири.

Vila Marios од сместувачки капацитет поседува двокреветни,трокреветни и четирикреветни студија со и без кујна

Промена на постелнина е на 5 дена.

Соба ½ во својата содржина има француски кревет.Студиото во својата содржина има  TWC, TV, клима (без доплата), wi-fi (без доплата),пешкири,тераса со гарнитура за седење.На терасата се наоѓа мало решо за припрема за топли напитоци.

Студио 1/3 (3+0;2+1) во својата содржина има француски кревет и еден кауч на влечење.Во ова студио можат да се сместат три воздрасни лица или семејство со едно дете до 8.99 godina. Студиото во својата соджина има TWC, TV,клима(без доплата) ,wi-fi без доплата, пешкири,фрижидер,тераса со гарнитура за седење. На терасата се наоѓа дел со решо рингла каде може да се приготви доручек или топол напиток

Студиото поседува некои прибор за конзумирање храна (чаши,шољи,мало тенџере,прибор за јадење) Студиото нема лабаво!

Студио 1/3 (3+0; 2+2) во својата содржина има француски кревет и дополнителен кревет на расклопување со димензии 180*150cm на кои можат да спијат една воздрасна личност или две деца до  8.99 години. Студиото во својата соджина има, TV, клима(без доплата),wi-fi без доплата,пешкири,фрижидер,тераса со гарнитура за седење,опремена кујна.

Студио 1/4 во својата содржина има француски кревет ј,тросед на расклопување на кој можат да се сместат две воздрасни личности или две деца.Студиото во својата содржина има TWC, TV, клима (без доплата) wi-fi(без доплата),пешкири,комбиниран фрижидер со замрзнувач,опремена кујна,индикциона плоча и голема тераса со гарнитура за седење,пешкири,комбиниран фрижидер со замрзнувач,опремена кујна,индукциона плоча и голема тераса со гарнитура за седење.

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 10 НОЌЕВАЊА

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ02.06.12.06.22.06.02.07.12.07.22.07.01.08.11.08.21.08.31.08.10.09.20.09.
Соба 1/2  19.50025.00030.00035.50042.00045.00045.00045.00038.50032.00023.50017.500
Студио 1/3 (3+0; 2+2)26.00032.50037.50041.00048.00052.00052.00052.00045.00038.50031.00023.000
Студио 1/4 (4+0)30.50039.00045.50051.00058.00061.50061.50061.500 54.50045.00037.00026.000

Контактирај нé