Golden Beach Hotel 2*

Халкидики, Грција

Хотелот се наоѓа на првиот полуостров на Халкидики, Касандра, во историското село Неа Потидеа. Аеродромот во Солун е оддалечен 45 километри. Овој комплекс има 47 соби за гости. Обезбедува ТВ салон, лоби со хотелски сеф и паркинг. Понатамошни капацитети достапни за гостите во климатизираниот апартмански хотел вклучуваат безжичен пристап до Интернет, услуга за перење и услуга за изнајмување велосипеди.

Опциите за јадење вклучуваат ресторан, бар и кафуле. Сите соби се опремени со бања, туш и фен. Погодностите вклучуваат ТВ и фрижидер. Сите апартмани имаат стандардно балкон, клима и греење. Хотелот нуди базен со простор за пливање за деца и шезлонги. Гостите исто така можат да уживаат во игра на пинг-понг или убаво време во областа за скара. За појадок и вечера се служат шведска маса.

06.07.2024 – 12.07.2024 431 EUR

Галерија

Контактирај нé