Вила Панорама

Олимписка Плажа, Грција

Од:
14/07/2024
До:
24/07/2024

СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

14.07 до 24.07 – 10 ноќи

1/2 Студио – 21.550 МКД 

1/3 Студио – 25.750 МКД 

Вила Панорама се наоѓа во централниот дел на Олимписката плажа, на околу 140 метри од плажата.

Овој објект нуди прекрасно одржувани двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија, сместени на приземје, втор и трет кат. Вилата располага со лифт и тоалет за последниот ден од престојот. Секоја сместувачка единица има основно опремена кујна, бања, тераса, ТВ и клима уред, чие користење дополнително се наплаќа. Постелнината се менува на половина од престојот, а објектот има можност и за користење на Wi-Fi интернет.

Галерија

Контактирај нé