Meraki Sunrise Resort 4*

Хургада, Египет

**Цена за 12.07  (6 ноќи) за двајца возрасни 1.600 ЕУР**

Локација: Хотелот е наменет само за возрасни и се наоѓа на една од најубавите плажи на Хургада. Плажата е една од најубавите во овој дел на Хургада и е долга 2600 метри.

Содржина на хотелот: Хотелот нуди 6 барови на различни локации и со различен амбиент. На покривот на хотелот е Sky bar, каде што гостите можат да се релаксираат во chill out зоната.

Од другите содржини се вклучени: нуркање и гњурење, базени, 2 тобогани, релаксирачки масажи и салон за убавина.

Содржина на собите: Хотелот располага со 270 соби кои се модерно опремени со бања со туш кабина, сателитска ТВ, телефон, мини фрижидер и клима уред. Секоја соба има балкон или тераса. Некои соби имаат спа бања.

Услуга: All inclusive – шведска маса (самопослужување).

Галерија

Контактирај нé