Со престој во Kappa Luxury Villas & Suites во Касандра (Халкидики), ќе бидете блиску до плажата Ксенија. Овој апартмански хотел со 4 ѕвезди е во близина на лагуната Пефкохори и пристаништето Пефкохори.

Соби
Чувајте се како дома во една од 15-те климатизирани соби со камини и приватни базени. Кујните се опремени со фрижидери. Бесплатен безжичен интернет пристап ве одржува поврзани, а за вашата забава се обезбедени плазма телевизори. Погодностите вклучуваат телефони, како и сефови и посебни места за седење.

Рецепт, Спа, врвни удобности
Уживајте во погледот од терасата и градината и искористете ги погодностите како бесплатен безжичен интернет пристап.

Галерија

Контактирај нé