Уживајте во елегантната хармонија на Екати Маре Бутик Ресорт, пречекувајќи ве во
воодушевувачки ново реновирани соби и живописни простори на една од најскапите локации на Крф, само неколку метри од песочната плажа со кристално чисти води. Уникатно убав и стилски хотел и идеално место за бегање од сето тоа.

Пријатна и мирна атмосфера, најсовремени соби со поглед на неверојатната градежна архитектура и базен, традиционална корфска внатрешност и интернационална кујна за појадок и вечера, бесплатен Wi-Fi во целиот имот, паметен LCD сателитска ТВ во сите соби, целосно воздух климатизирани, 24 часа рецепција .

Хотелот нуди услуга HB(Полупансион со доручек и вечера)

Галерија

Контактирај нé