ЕКСКЛУЗИВНА ВЕЛИГДЕНСКА И ПРВОМАЈСКА ПОНУДА ВО ВАЛОНА Р. АЛБАНИЈА

ХОТЕЛ REGINA BLU 5* / HOTEL REGINA CITY 4*

Цена:
159 евра по лице
Цена на аранжманот:
159 евра по лице

Дополнителни информации:

Во цената на аранжманот се вклучени следниве услуги:

  • Автобуски превоз на релација Скопје – Валона – Скопје
  • 3 ноќевања во хотел Регина Блу 5* / Регина Сити 4* – Валона на база полупансион ( појадок и вечера )

https://www.booking.com/hotel/al/regina.en-gb.html

http://reginacity.al/

Во цената на аранжманот не се вклучени сведниве услуги:

  • Туристичка такса 1 евро на ден по лице
  • Целодневен излет со беод до полуостровот Карабурун и островот Сазан со вклучен ручек – 12 евра

Контактирај нé